• Jste pár a on je zapálený cyklista a s kamarády vyjíždí i o víkendech na kola? Pokud se rozhodnete si  s nimi vyjet, tak to dopadá většinou stejně.  Jste k smrti unavená a při tom na chlapech vidíte, že se pořádně neprojeli a mají shovívavé úsměvy, teda pokud si řádně nezadají v přilehlých restauracích.   Nebo. Konečně svolila, že pár dní si užijeme na kolech, ale místo abychom si zajezdili, tak je do každého kopečku tlačíme. Nevím co je horší, jestli ta chůze s kolem, nebo to přetvařování, že mi to nevadí. Vypůjčte si naše elektrokolo a zjistíte, že jste prožili celodenní výlet na kolech k oboustranné spokojenosti. A nestálo Vás to více jak 3 hod. tenisu. 
  • Jezdíme na kole rádi, ale většinou se kopcům vyhýbáme, protože tam nemáme z jízdy takový požitek. Přitom víme, že pohled na opravené chaloupky usazené na stráních je pro nás pohlazením na duši stejně jako krásně zelené vrcholky Krušných hor. Ale s potem v očích to není ono. Půjčte si naše elektrokolo a užijte si výlety po našich horách bez zbytečného vyčerpání.  Možná brzy zjistíte, že ceny za lanovky Vám z velké části sníží cenu půjčovného a hlavně nejste časově vázány provozem lanovky.
  • Kamarádi plánují výlet a my nemáme hlídání pro naše dítě. Osadíme vám kolo nosičem a vy jim na elektrokole  určitě stačíte. Možná, pokud budete v kopcovitém terénu, na ně budete v hospodě čekat.
  • Lékař nám doporučil více pohybu, ale náš fyzický fond nám nedovoluje si troufnout na větší sportovní aktivity.  Na elektrokole si nastavíte míru podpory elektromoto-rem a je jen na Vás kolik energie na výletě zanecháte. V každém případě se můžete vrátit i z dlouhé jízdy jen příjemně unaveni a ne vyčerpáni.

Oblíbené odkazy

POZOR!!!

Půjčení elektrokola na 1 den zdarma!!

Při ubytování a 4 dny a déle Vám zapůjčíme elektrokolo na 1 den zdarma a další den se slevou 50%.
Využijte naší půjčovny elektrokol a užijte si pohodový den, vikend, nebo týden v sedle špičkového kola s dojezdem až 100 Km. I pro vás může být cykloturistika požitkem.

Vítáme Vás v Chatě u vleku